Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 20 Apr
kl 16:30 - 19:00
Varden trimkarusell 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   Velkommen til Varden trimkarusell 2021Nå…
Wed 21 Apr
kl 18:00 - 20:00
Sykkelkarusellen Grenland
Telemark bedriftsidrettskrets   Sykling   SYKKELKARUSELLEN GRENLANDBli med på…
Mon 26 Apr
kl 16:00 - 20:00
Golf uteserien 2021 - TBIK
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf   Bli med på årets golf ute-serie…
Sat 1 May
kl 08:00 - 23:30
Ti på Topp Grenland
Telemark bedriftsidrettskrets   Trim   Ti på Topp Grenland er en turkonkurranse og…
Sat 1 May
kl 08:00 - 23:30
Ti på Topp Vinje
Telemark bedriftsidrettskrets   Trim   Ti på Topp Vinje er en digital…
Thu 20 May
kl 16:00 - 18:30
Vestmar trimkarusell 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   Velkommen til Vestmar trimkarusell 2021Vestmar…
Sat 28 Aug
kl 10:00 - 20:00
Grep Grenlandsløpet
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   Grep Grenlandsløpet er et mangfoldig…
Fri 10 Sep
kl 18:00 - 20:00
NM Bordtennis Bedrift 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Telemark Bedriftsidrettskrets…
Sat 13 Nov
kl 10:00 - 18:00
Curling turnering
Telemark bedriftsidrettskrets   Curling   CURLING TURNERING 13 november 2021 -…
Tue 30 Nov
kl 18:00 - 21:00
Geiteryggen løpet 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   NYHET! Bli med på et magisk…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 24 Mar
kl 10:00 - 20:00
Aktiv Bedrift - Virtuell aktivitetskampanje
Telemark bedriftsidrettskrets   Annet  
  Les mer  
Mon 18 Jan
kl 16:30 - 20:30
Bli Sprekere Gruppetimer
Telemark bedriftsidrettskrets   Bli sprekere  
BLI SPREKERE STYRKE OG HVERDAGSYOGAOPPSTART…   Les mer  
Fri 8 Jan
kl 00:00 - 14:00
GPX Karusellen 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp  
GPX Karusellen 2021En virtuell trimkarusellHva er…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 26 Jan
kl 19:30 - 21:30
TBIK Skikarusell 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Ski  
Bli med på TBIK Skikarusell 2021Bli med…   Les mer  
Fri 8 Jan
kl 23:00 - 22:30
Virtuell ski konkurranse
Telemark bedriftsidrettskrets   Langrenn  
Bli med på virtuell ski…   Les mer  
Fri 8 Jan
kl 08:00 - 22:30
Virtuell gå/løp konkurranse
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp  
Bli med på virtuell gå/løpe…   Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere - digital lavterskel trening
Telemark bedriftsidrettskrets  
GJØR HELSA DI EN TJENESTE!Trygg og…   Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 17:30 - 20:30
Skytterkarusellen 20-21
Telemark bedriftsidrettskrets   Skyting  
Er du bedriftsidrettslag eller individuell? Begge…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline